Titles you rated
Coffee PrinceRated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 4.5
Lupin the Third vs. Detective ConanRated ★ 3.5
My Rosy LifeRated ★ 4.5- Emperor of the SeaRated ★ 4.5
SkinsRated ★ 4.5
SkinsRated ★ 4.5
Autumn in My HeartRated ★ 5.0
Winter SonataRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 4.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 5.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 4.0
Five FingersRated ★ 3.5
Famous PrincessesRated ★ 4.5