Series
Ratings
50
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Squid Game Season 2Rated ★ 1.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
더 인플루언서Rated ★ 1.0
Get EvenRated ★ 2.5
Heartstopper Season 1Rated ★ 3.5
The Devil's PlanRated ★ 2.5
How to Sell Drugs Online (Fast)Rated ★ 3.0
How to Sell Drugs Online (Fast)Rated ★ 3.0
How to Sell Drugs Online (Fast)Rated ★ 3.0
Oshi no KoRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 2.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 1.0
The Penthouse Season 3Rated ★ 2.0
The PenthouseRated ★ 3.0
The PenthouseRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5