Series
Ratings
15
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
RememberRated ★ 3.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 3.5
You Are All SurroundedRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Cheer Up!Rated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5