Series
Ratings
68
Old Miss DiaryRated ★ 4.5
HeartstringsRated ★ 5.0
Sweet 18Rated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 4.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 5.0
My GirlRated ★ 4.5
MonstarRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
To the Beautiful YouRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 5.0
God's QuizRated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 4.5
ChuckRated ★ 4.5
ChuckRated ★ 5.0
ChuckRated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 5.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 5.0