Movies
Ratings
592
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 1.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.0
The Guardians of the Galaxy Holiday SpecialRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
Look BackRated ★ 4.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
Venom: The Last DanceRated ★ 1.0
BeetlejuiceRated ★ 3.0
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 3.5
AlienRated ★ 4.0
AliensRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0