Titles you rated
Friends Season 1Rated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 3.5
Country DiariesRated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 4.0
Mom's Dead UpsetRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0- Ullabulla BluejjangRated ★ 4.5
Miss RipleyRated ★ 4.5
Lovers in PragueRated ★ 4.0
He Who Can't MarryRated ★ 3.0
Dal-ja's SpringRated ★ 3.0
Princess AuroraRated ★ 1.5
LoversRated ★ 3.0- Ladies of the PalaceRated ★ 4.0
- You Are My DestinyRated ★ 2.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.5
Smile AgainRated ★ 2.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.0