Titles you rated
Pacific Rim: UprisingRated ★ 4.5
My Love, My BrideRated ★ 3.0
Beautiful CreaturesRated ★ 2.0
Keys to the HeartRated ★ 3.5
The BodyRated ★ 5.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 3.0
MinionsRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 4.0
FerdinandRated ★ 3.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 4.0
The Golden CompassRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.5
The Secret Life of PetsRated ★ 3.0
The Boss BabyRated ★ 5.0
SuperchondriacRated ★ 1.5