Titles you rated
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
NonnasRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
The HoldoversRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.5- PilotRated ★ 2.0
I Care a LotRated ★ 3.0
RunRated ★ 4.5
Who Am IRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0