Series
Ratings
22
SignalRated ★ 4.0
WeedsRated ★ 4.0
WeedsRated ★ 4.0
WeedsRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.0
WeedsRated ★ 4.0
WeedsRated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 4.5- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 4.5
Heroes RebornRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
DexterRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5