Series
Ratings
93
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 3.5
TriggerRated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Mercy for NoneRated ★ 3.0
Nine PuzzleRated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.5
NewtopiaRated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.0
Birthcare CenterRated ★ 5.0
Family PlanRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 3.5