Series
Ratings
71- Solitary Gourmet SPRated ★ 3.0
Three DaysRated ★ 3.5
Queen of AmbitionRated ★ 3.0
The Great DoctorRated ★ 3.0- Brilliant LegacyRated ★ 3.5
Missing YouRated ★ 2.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 2.5
49 DaysRated ★ 3.0
RememberRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
All InRated ★ 4.0
Protect the BossRated ★ 2.5
Mrs. CopRated ★ 2.5- School 2Rated ★ 4.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.5
History of a SalarymanRated ★ 2.5
Beethoven VirusRated ★ 3.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.5
Dong YiRated ★ 5.0