Movies
Ratings
126
AladdinRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 3.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
Be with YouRated ★ 3.0
Heart BlackenedRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
MicrohabitatRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 3.5
The PostRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
Steel RainRated ★ 3.5
Bad GeniusRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 3.5
OnceRated ★ 3.5
The TableRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 4.0