Series
Ratings
34
ChernobylRated ★ 4.5
Into the White NightRated ★ 4.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 3.5
Legal HighRated ★ 4.0
Legal High 2Rated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.0
I Am Not a RobotRated ★ 3.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
GeniusRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 3.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
AssemblyRated ★ 3.5
Miss KoreaRated ★ 4.0
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 4.0
Jeong Do JeonRated ★ 4.5
GhostRated ★ 3.5