Titles you rated
Descendants of the SunRated ★ 2.0
SignalRated ★ 5.0- おせんRated ★ 5.0
History of a SalarymanRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 2.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Who Are You?Rated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0