Titles you rated
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.5
Witch HuntRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 2.5
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 4.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
SignRated ★ 4.0
Lucky LouieRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
Honest LivingRated ★ 4.0
Jang Yeong SilRated ★ 3.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0- War of MoneyRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0