Titles you rated
FrankensteinRated ★ 3.0
Cape FearRated ★ 2.5
A House of DynamiteRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 2.5
Fight or FlightRated ★ 2.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Hi.5Rated ★ 2.5
Black BagRated ★ 2.0
Primal FearRated ★ 3.5
Marriage Is A Crazy ThingRated ★ 3.5
Going in StyleRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Maquia: When the Promised Flower BloomsRated ★ 2.5
SinnersRated ★ 3.5
SullyRated ★ 3.5
Like Someone in LoveRated ★ 3.0
After YangRated ★ 3.5
The Hateful EightRated ★ 3.0
The GiftRated ★ 3.0