Movies
Ratings
79
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 5.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.0
ZootopiaRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 3.5
World War ZRated ★ 3.5
Love 911Rated ★ 3.5
X-Men: The Last StandRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.0
GravityRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 2.5
School of RockRated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0