Titles you rated
ItRated ★ 2.5
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 4.5
Daddy You, Daughter MeRated ★ 3.5
PlushRated ★ 2.5
The PriestsRated ★ 3.5
Fabricated CityRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Scouts Guide to the Zombie ApocalypseRated ★ 4.0
Lights OutRated ★ 3.0
The Skeleton KeyRated ★ 4.0
The MachinistRated ★ 3.5
MartyrsRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 4.0
To Rome with LoveRated ★ 3.5
Upside DownRated ★ 3.5
The Conjuring 2Rated ★ 3.5