Titles you rated
GoblinRated ★ 4.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Space Between: SunshowersRated ★ 4.0
49 DaysRated ★ 4.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.0
Hogu's LoveRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 3.5
The Innocent ManRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
RememberRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.5
A Man's StoryRated ★ 2.5