Movies
Ratings
589
Batman ForeverRated ★ 4.0
The Good DinosaurRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.0
Charlie's AngelsRated ★ 4.5
Patch AdamsRated ★ 5.0
YamakasiRated ★ 4.5
Jackass 3.5Rated ★ 3.5
Scary Movie 4Rated ★ 4.5
Jackass Number TwoRated ★ 4.0
The Beast And The BeautyRated ★ 4.0
Jackass 3DRated ★ 5.0- The WindowRated ★ 4.5
Naked Gun 33 1/3: The Final InsultRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 4.0
SpyRated ★ 5.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
Wild Wild WestRated ★ 4.5
The Little MermaidRated ★ 3.0