Series
Ratings
44
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 3.0
Queen of HousewivesRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
IRISRated ★ 5.0
Winter SonataRated ★ 4.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Liar GameRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Attic CatRated ★ 5.0
Songgot: The PiercerRated ★ 5.0
Mr. RobotRated ★ 4.0- Roller coaster 3Rated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.5