Titles you rated
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 4.5
San AndreasRated ★ 4.5
Into the StormRated ★ 5.0
Taken 3Rated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.5
I Am SamRated ★ 3.5
300Rated ★ 3.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 2.0
Taken 2Rated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
SkyfallRated ★ 3.5
Furious 7Rated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0