Titles you rated
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 4.0
Big ThingRated ★ 3.5- The Diary of a Resentful WomanRated ★ 4.0
To the Beautiful YouRated ★ 2.0
Sweet 18Rated ★ 4.0
The Great DoctorRated ★ 4.0
Tale of ArangRated ★ 3.0
The Vineyard ManRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.5
GiantRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 3.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
Once Upon a TimeRated ★ 3.5
IljimaeRated ★ 3.5- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
Vampire Prosecutor 2Rated ★ 4.0
Vampire ProsecutorRated ★ 4.0
Dong YiRated ★ 4.5
God's QuizRated ★ 4.0
Listen to My HeartRated ★ 3.0