Titles you rated
DangalRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 3.5
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 3.5
CocoRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
A Dog's PurposeRated ★ 4.0
The Bélier FamilyRated ★ 4.5
The GuiltyRated ★ 4.0
UsRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.0
Innocent WitnessRated ★ 3.0
Incident in a GhostlandRated ★ 3.0
AlphaRated ★ 3.0
Hush MoneyRated ★ 3.0
The Drug KingRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 3.5
The Great WallRated ★ 2.5
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 4.0
Red CliffRated ★ 4.0