Movies
Ratings
31
The Classified FileRated ★ 1.5
Dream HouseRated ★ 3.5
HerRated ★ 3.0
PunchRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 2.5
3 IdiotsRated ★ 3.5
Rise of the GuardiansRated ★ 2.5
Gone GirlRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 3.5
Terminator GenisysRated ★ 3.0
SpyRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 3.5