Series
Ratings
23
The Good WifeRated ★ 5.0
Go Back CoupleRated ★ 4.5
MotherRated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 5.0
The Good WifeRated ★ 4.0
Sex and the City Season 6Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 5Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0