Movies
Ratings
480
Kingdom of HeavenRated ★ 4.5
AirRated ★ 4.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 5.0
The BatmanRated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 4.0
The Blair Witch ProjectRated ★ 3.0
Blair WitchRated ★ 2.0
Porco RossoRated ★ 4.5
RushRated ★ 4.0
The Last DuelRated ★ 3.5
Black AdamRated ★ 1.5
JarheadRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 3.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 0.5
HuntRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 4.5
In the Mood for LoveRated ★ 2.5