Titles you rated
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
Witch Yoo HeeRated ★ 3.5
Love Story in HarvardRated ★ 3.5
I am Your TeacherRated ★ 5.0
East of EdenRated ★ 3.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 2.5
Orange MarmaladeRated ★ 1.5- Dating Agency: CyranoRated ★ 5.0
- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
MonstarRated ★ 2.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.5
My GirlRated ★ 3.5
BigRated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 3.5
Be ArrogantRated ★ 3.5- The Carrie DiariesRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
JumongRated ★ 3.5
The Carrie DiariesRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 4.0