Titles you rated
Three Daddies with One MommyRated ★ 4.0- Living Among the RichRated ★ 3.5
Empress CheonchuRated ★ 4.0
Dear HeavenRated ★ 4.0- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 4.5
- You Are My DestinyRated ★ 4.0
First Wives' ClubRated ★ 4.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 4.5
Ohlala CoupleRated ★ 4.0
Baby Faced BeautyRated ★ 4.0
Love CellsRated ★ 3.5
Sharp1Rated ★ 4.0
Attic CatRated ★ 4.0
Smile AgainRated ★ 4.5
HeartstringsRated ★ 3.5- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
Fabulous BoysRated ★ 3.5
My GirlRated ★ 4.0
JumongRated ★ 5.0
Queen of HousewivesRated ★ 4.0