Titles you rated
Be ArrogantRated ★ 4.5- You Are My DestinyRated ★ 4.0
Persevere, Goo Hae RaRated ★ 4.0
Orange MarmaladeRated ★ 4.5- The Diary of a Resentful WomanRated ★ 5.0
EXO Next DoorRated ★ 4.0
HeartstringsRated ★ 5.0
Vampire Prosecutor 2Rated ★ 5.0
Vampire ProsecutorRated ★ 5.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 3.5
MonstarRated ★ 5.0
The Suspicious HousekeeperRated ★ 4.0
To the Beautiful YouRated ★ 5.0
BigRated ★ 5.0
Famous PrincessesRated ★ 5.0
D-DayRated ★ 5.0
God's QuizRated ★ 5.0
Two WeeksRated ★ 5.0
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 5.0
God's Quiz Season 2Rated ★ 5.0