Movies
Ratings
19
LeonRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
HopeRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
HarmonyRated ★ 3.5
OrphanRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.0
Love, RosieRated ★ 4.0