Titles you rated
ConclaveRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 2.5
RomaRated ★ 4.0
MotherRated ★ 5.0
Where the Crawdads SingRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
A Happy EventRated ★ 3.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 2.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 4.0
MinariRated ★ 3.5
SoulRated ★ 3.5
Three SistersRated ★ 4.0
Space SweepersRated ★ 2.5
Enola HolmesRated ★ 4.5
TenetRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 4.0