Titles you rated
Gu Family BookRated ★ 3.5
Tale of ArangRated ★ 3.5
The Joseon GunmanRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Plus Nine BoysRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
Detectives in TroubleRated ★ 3.5
HERORated ★ 3.5
The MusicalRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 4.5
Love CellsRated ★ 3.0
MomRated ★ 5.0
Glory JaneRated ★ 3.5
Princess Ja MyungRated ★ 3.0
BloodRated ★ 3.5
The Snow QueenRated ★ 4.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 4.0