Movies
Ratings
226
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.5
OrphanRated ★ 3.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 2.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
GodzillaRated ★ 3.5
Cowboys & AliensRated ★ 2.5
SunshineRated ★ 4.5
The HuntressesRated ★ 0.5