Movies
Ratings
872
The PrisonRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
Because I Hate KoreaRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Look BackRated ★ 4.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Believer 2Rated ★ 1.5
FriendRated ★ 2.5
Where is my DVD?Rated ★ 3.5
MonsterRated ★ 5.0
The Fate of the FuriousRated ★ 3.0
The HousemaidRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5