Movies
Ratings
182
The Dark KnightRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 2.0
AlliedRated ★ 2.5
RED 2Rated ★ 2.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
ContagionRated ★ 2.5
The Beauty InsideRated ★ 2.5
Me, Myself & IreneRated ★ 2.0
ClickRated ★ 2.5
What Women WantRated ★ 3.5
Hollow ManRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 2.0
The HostRated ★ 3.0