Series
Ratings
71
The PacificRated ★ 5.0
HellsingRated ★ 5.0- 원피스 15기 : 마린포드 PART2Rated ★ 4.0
- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
xxxHOLiCRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 5.0
- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 4.0
Blue ExorcistRated ★ 3.5- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 5.0
- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
- 소년탐정 김전일 Original 2기Rated ★ 4.0
- 소년탐정 김전일 Original 3기Rated ★ 3.5
- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 5.0
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 5.0