Movies
Ratings
1044
WeaponsRated ★ 4.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Stop Making SenseRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 2.0
Redux ReduxRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.0
Big DealRated ★ 2.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
HappyendRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
Emilia PerezRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0