Series
Ratings
65
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Mom's Friend's SonRated ★ 2.0
Twinkling WatermelonRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Family PlanRated ★ 3.0- Zombieverse Season 2Rated ★ 3.5
Zombieverse Season 1Rated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 3.5
House of the Dragon Season 2Rated ★ 5.0
Baby ReindeerRated ★ 3.5
Ghost StoriesRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5
Severance Season 1Rated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0