Movies
Ratings
1039
MayhemRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 5.0
WaterworldRated ★ 3.0
Fresh GuacamoleRated ★ 4.0
Journey 2: The Mysterious IslandRated ★ 3.0
The GiftRated ★ 3.0
Finding ForresterRated ★ 4.0
The Devil's ViolinistRated ★ 2.5
The CircleRated ★ 3.5
Jackass: The MovieRated ★ 1.5
The PurgeRated ★ 2.5
Collateral BeautyRated ★ 3.5
The Great WallRated ★ 3.0
BeanRated ★ 3.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 5.0
The GraduateRated ★ 5.0
FocusRated ★ 3.0
The Nice GuysRated ★ 4.0
Full Metal JacketRated ★ 4.5
The ShackRated ★ 4.0