Series
Ratings
33
Crime SceneRated ★ 5.0
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 5.0
High School Mystery ClubRated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 2.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
HeartstringsRated ★ 3.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Angry MomRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.5
Temptation of WifeRated ★ 3.5