Titles you rated
Shiva BabyRated ★ 2.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 5.0
Despicable Me 3Rated ★ 3.0
Get OutRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 5.0
Confidential AssignmentRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
Thelma & LouiseRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
The Sixth SenseRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.0
TedRated ★ 3.5
Ted 2Rated ★ 5.0
The First TimeRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0