Series
Ratings
41
Secret GardenRated ★ 2.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 1.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 2.0
Can We Get Married?Rated ★ 3.0
Twenty Years OldRated ★ 3.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 1.5
Love RainRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
The Vampire DiariesRated ★ 5.0
The Vampire DiariesRated ★ 5.0
The Vampire DiariesRated ★ 5.0
The Vampire DiariesRated ★ 5.0
The Vampire DiariesRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 2.0
Orange MarmaladeRated ★ 1.0- SkinsRated ★ 3.0
SkinsRated ★ 3.0- SkinsRated ★ 3.0
Marriage, Not DatingRated ★ 1.5