Series
Ratings
11
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
GleeRated ★ 4.0- Queer as Folk Season 3Rated ★ 3.0
- Queer as Folk Season 2Rated ★ 3.0
- Queer as Folk Season 1Rated ★ 3.0
- SkinsRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 2.5
Marvel's Agent CarterRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0