Movies
Ratings
371
MasqueradeRated ★ 4.5- WishRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 5.0
More Than BlueRated ★ 5.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 4.0
Bad Boys for LifeRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Prisoners of the SunRated ★ 4.0
Frozen FeverRated ★ 3.5
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 4.5
AutomataRated ★ 4.0
Z for ZachariahRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Born to DanceRated ★ 2.5
Like a VirginRated ★ 3.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 2.5
Home Alone 3Rated ★ 1.5
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5
Penguins of MadagascarRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.5