Movies
Ratings
21
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 3.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 2.0
Men in BlackRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 2.0
The AvengersRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.5