Series
Ratings
114
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
Ma BoyRated ★ 3.0
Thunder StoreRated ★ 3.0
Mrs. Cop Season 2Rated ★ 1.0
MonsterRated ★ 1.0
Imaginary CatRated ★ 1.0
First Wives' ClubRated ★ 1.0
GiantRated ★ 3.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 1.0
School 2013Rated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 1.0
IRISRated ★ 1.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 1.0
Dooly the Little DinosaurRated ★ 3.0
Falling for ChallengeRated ★ 5.0
Be ArrogantRated ★ 5.0
Rude Miss Young Ae Season 14Rated ★ 2.0
Rude Miss Young Ae Season 12Rated ★ 2.0