Titles you rated
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5