Movies
Ratings
151
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The ApartmentRated ★ 2.0
SplitRated ★ 3.5
Bad MomsRated ★ 1.5
Love & Other DrugsRated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 2.0
The Last WordRated ★ 3.5
Still AliceRated ★ 2.5
SeaspiracyRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 2.5
Christmas in AugustRated ★ 3.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
BombshellRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.0
Marina Abramović: The Artist Is PresentRated ★ 4.5
Someone GreatRated ★ 4.0
The Kissing Booth 2Rated ★ 1.5