Titles you rated
AdolescenceRated ★ 4.0
Bad Sisters Season 1Rated ★ 4.0
The KillingRated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Hijack Season 1Rated ★ 2.5
The Bear Season 1Rated ★ 2.5
This Is UsRated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.0
Inventing AnnaRated ★ 2.5
Big Little LiesRated ★ 4.5
EuphoriaRated ★ 4.0
Normal PeopleRated ★ 3.0
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer StoryRated ★ 0.5
Grace and FrankieRated ★ 4.5
EliteRated ★ 2.5
MirandaRated ★ 4.5- MirandaRated ★ 4.5
- LoveRated ★ 0.5
The PoliticianRated ★ 4.0
Firefly Lane Season 1Rated ★ 3.0